AHL Park

AHL Park Mall ÇORUMÇepni Mahallesi, Kerebi Gazi 1. Sk. No:7, 19040 Merkez/Çorum Merkez/Çorum

AHL Park View1

Gayrimenkul Tipi

Perakende
Gayrimenkul Büyüklüğü
50,000 m²
Boş Alan
10 m² - 3,000 m²
Satılık/ Kiralık
Kiralık
Müsaitlik
50.000

TanımHaritada Göster

Haritada Göster

Toplamda 145 bin m²’lik inşaat alanına sahip olan AHL Park; 141 mağazası ve 50.000 m² kiralanabilir alanı ile ulusal tekstil markalarından teraslı yeme-içme alanlarına, eğlence ünitelerinden yüksek teknolojili 8 adet sinema salonuna,1.500 araç kapasiteli otopark alanına kadar birçok ilki Çorum’a getirdi.

Kısa sürede inşaatı tamamlanarak kapılarını halka açan AHL Park'ta, en gözde ulusal restoran zincirleri, eğlence merkezleri ve en başarılı markalar yer alıyor. Sadece alışveriş değil, bölgenin ticari ve sosyal hayatına yön verecek şekilde tasarlanan AVM’de, H&M, LCW, Koton, Defacto, Flo, Cinemaximum, FunLab, Synergym, Migros, Praktiker gibi sektörün lider markaları bir araya geliyor.

Çorum dışında çevre illerden gelen misafirlerini de en iyi şekilde ağırlayan AHL Park’ta, 3.000 m²’lik çocuk eğlence merkezi ve 4.800 m²’lik spor kompleksi de yer alıyor. 

Yetkili Kişi ile İrtibata Geç
Hikmet Özkavaf_Ticari gayrimenkul acenteleri
Hikmet Özkavaf

0090 530 782 74 54

Profili göster

Daha az
*Lütfen adınızı giriniz! *Lütfen soyadınızı giriniz! *Lütfen telefon numaranızı giriniz! *Lütfen geçerli bir E-posta adresi giriniz!
Jones Lang LaSalle (JLL), together with its subsidiaries and affiliates, is a leading global provider of real estate and investment management services. We take our responsibility to protect the personal information provided to us seriously.
Generally the personal information we collect from you are for the purposes of:
  • Dealing with your enquiries
  • Providing you with newsletter, press releases, blogs and associated communications
  • Downloading materials you have requested
Yetkili kişi ile irtibar kur
Added to Shortlist:
Loading