Erasta Fethiye

Taşyaka Mahallesi Ölüdeniz Caddesi No: 14 Fethiye - Muğla

Erasta Fethiye View1

Gayrimenkul Tipi

Perakende
Gayrimenkul Büyüklüğü
42,000 m²
Boş Alan
10 m² - 3,000 m²
Satılık/ Kiralık
Kiralık

TanımHaritada Göster

Haritada Göster

Akdeniz’in en keyifli ilçelerinden biri olan Fethiye’de hayat bulan Erasta Fethiye AVM, Eroğlu Holding’in alışveriş merkezi zincirinin ikinci halkasını oluşturuyor. Doğaya ve çevreye uyumlu ödüllü mimarisi, özgün konsepti ve yeşil alanlarıyla farklı bir alışveriş deneyimi sunuyor. Süpermarket, eğlence alanı, sinemasıyla bölgeye yeni bir soluk getiren Erasta Fethiye AVM, Fethiyeliler için olduğu kadar, yerli ve yabancı turistler için de eşsiz bir yaşam alanı konumunda. 42 bin m2 alan üzerine kurulu Erasta Fethiye AVM, 326 araç kapasiteli kapalı ve 119 araç kapasiteli açık otoparkıyla bölgenin park sorununu da çözüyor. Haziran 2014 yılında hizmet vermeye başlayan Erasta Fethiye AVM, 60 markayla ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Yetkili Kişi ile İrtibata Geç
Yıldız Turan_Ticari gayrimenkul acenteleri
Yıldız Turan

+90 212 335 08 00

Profili göster

Daha az
*Lütfen adınızı giriniz! *Lütfen soyadınızı giriniz! *Lütfen telefon numaranızı giriniz! *Lütfen geçerli bir E-posta adresi giriniz!
Jones Lang LaSalle (JLL), together with its subsidiaries and affiliates, is a leading global provider of real estate and investment management services. We take our responsibility to protect the personal information provided to us seriously.
Generally the personal information we collect from you are for the purposes of:
  • Dealing with your enquiries
  • Providing you with newsletter, press releases, blogs and associated communications
  • Downloading materials you have requested
Yetkili kişi ile irtibar kur
Added to Shortlist:
Loading