Isparta Meydan AVM

Gültepe Mh. Okullar Bölgesi, Farabi Cd. No:22, Sivas / Türkiye
Isparta

Isparta Meydan AVM View1

Gayrimenkul Tipi

Perakende
Gayrimenkul Büyüklüğü
61 m²
Boş Alan
3,000 m²
Satılık/ Kiralık
Kiralık

TanımHaritada Göster

Haritada Göster

Yönetimi JLL Türkiye tarafından yürütülen, Isparta’nın tek ve en büyük yaşam ve alışveriş merkezi Isparta Meydan AVM 23 Nisan 2022’de kapılarını ziyaretçilerine açmıştır. 60.253 m2 toplam brut kiralanabilir alana sahip Isparta Meydan AVM, 3 kata yayılan 180 mağazası, 120 araçlık açık otoparkı ve 600 araçlık kapalı otoparkı ile şehrin merkezinde yer almaktadır. Yarı açık konsepti, 5.000 m2 meydan alanı, 5.000 m2 ‘lik Koçtaş Yapı Marketi, 3.000 m2 Playpark çocuk oyun alanı ile Isparta Meydan AVM, Süleyman Demirel Üniversitesine 17 dakika, Davraz Kayak Merkezine 20 dakika, çevre ilçelerden Burdur’a ve Eğirdir’e 30’ar dakika, Antalya’ya 1.5 saat sürüş mesafesinde yer almaktadır. Şehre ilk defa gelen yaklaşık 10 markasıyla toplamda yaklaşık 2.000 kişiye istihdam sağlayacak AVM, içerisinde Pazar Camii ve kültür sanat merkezini de bulundurma özelliği ile şehrin yeni cazibe merkezi olacaktır.

Yetkili Kişi ile İrtibata Geç
*Lütfen adınızı giriniz! *Lütfen soyadınızı giriniz! *Lütfen telefon numaranızı giriniz! *Lütfen geçerli bir E-posta adresi giriniz!
Jones Lang LaSalle (JLL), together with its subsidiaries and affiliates, is a leading global provider of real estate and investment management services. We take our responsibility to protect the personal information provided to us seriously.
Generally the personal information we collect from you are for the purposes of:
  • Dealing with your enquiries
  • Providing you with newsletter, press releases, blogs and associated communications
  • Downloading materials you have requested
Yetkili kişi ile irtibar kur
Added to Shortlist:
Loading